top of page

Pristatymas ir grąžinimas

ANIMA AUTORINĖ JUVELYRIKA

Pristatymas Lietuvoje

Prekės pristatomos į LP Express paštomatą ar siunčiamos per Lietuvos paštą per 2 - 4 darbo dienas nuo apmokėjimo.

Pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Taip pat prekes galima atsiimti studijoje Vilniuje, adresu Pilies g. 6 - 2.

 

Pristatymas į kitas šalis

Prekės siunčiamos registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Europos sąjungos šalyse prekės pristatomos per 7-14 darbo dienų nuo išsiuntimo, į kitas šalis pristatymas gali užtrukti 14 - 30 darbo dienų.
Pristatymo kaina 10€.

Dėl kitokių pristatymo būdų ar galimybės pristatyti siuntą greičiau, prieš atliekant užsakymą prašome kreiptis el. paštu k.siburkyte@gmail.com arba telefonu +370 623 36670

Apmokėjimas

Pasirinkus apmokėjimą kortele, turėsite suvesti savo banko kortelės duomenis. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą kreditinė kortelė yra nebūtina, užtenka, kad Jūsų elektroninėje bankininkystėje prie mokėjimo kortelės būtų pažymėtas „Saugus atsiskaitymas internetu“. 

Atsiskaityti taip pat galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Prekių grąžinimas arba keitimas

Prieš keičiant ar grąžinant juvelyrinius dirbinius, svarbu apie tai informuoti el.paštu k.siburkyte@gmail.com arba susisiekti telefonu +370 623 36670

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys nenešiotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda, per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu adresu Pilies g. 6 -2, 01403 Vilnius (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba. 

Gavus Jūsų siuntą, pinigai bus grąžinti į Jūsų banko sąskaitą per 1-2 darbo dienas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks mane, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Pasilieku sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.

Svarbu: personalizuotiems arba individualiai užsakytiems juvelyriniams dirbiniams grąžinimo galimybės nėra.

Netinkamo dydžio keitimas

Atminkite, tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto norite pakeisti juvelyrinio dirbinio dydį, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.

 

Mokesčiai

Siunčiant juvelyrinius dirbinius ne į Europos Sąjungos šalis, už importo ir išmuitinimo galimus mokesčius atsako pirkėjas, todėl rekomenduotina pasidomėti Jūsų gyvenamos šalies importo mokesčiais prieš užsisakant prekes. Esant poreikiui grąžinti įsigytą dirbinį, atminkite, kad importo ir muitinių mokesčiai nėra grąžinami.

bottom of page